Kontaktinformasjon

 

Norsk Byggservice AS ble grunnlagt i 1998 i Larvik. Vi startet opp med to ansatte, siden den gang har firmaet vokst til å bli en sentral aktør i markedet. I dag er vi 14 ansatte fordelt i Larvik og Vennesla. Noe av årsaken til suksessen er det brede utvalget av tjenester vi leverer. En annen viktig faktor er fokus på god service og riktig pris. Hovedtyngden av kunder er små og mellomstore håndverkere.

 

Vi står ansvarlig med ansvarsrett for alt vi utfører.

 

E-post: firmapost@norsk-byggservice.no

Telefon: 33 15 69 00

 

 

Norsk Byggservice avdeling øst:
Johan Sverdrupsgate 3
3256 Larvik

 

Jan Ivar Nyquist

Kontoransvarlig
Mobil: 906 89 053
E-post: jan@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for

  • Fakturering

  • SHA / HMS

  • FDV

  • Internkontroll

  • Sentrale godkjenninger

 

Elin Stokkeskog

Arkitekt
Mobil: 924 98 558
e-post: elin@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Tegning

  • Byggesak

  • Prosjektering

  • Fotomontasje

 

Nina Ajanovic

Teknisk tegner
Mobil: 464 70 610
e-post: nina@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Tegning

  • Byggesak

 

Gunnar Refsdal

Daglig leder
Mobil: 900 46 086
e-post: gunnar@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Daglig drift

  • Kundekontakt

 

Kenneth Gundersen

Byggmester / takstmann / Ingeniør
mobil: 928 98 383
e-post: kenneth@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Prosjektering

  • Kalkulasjon

Petter Mathisen

Bygningsingeniør
mobil: 902 04 785
e-post: petter@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Prosjektering

  • Kalkulasjon

  • Tegning

  • 3D

 

 

Ronny Gislerød

Byggmester / Ingeniør
mobil: 476 39 013
e-post: ronny@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Prosjektering

  • Kalkulasjon

Alf Enger

Ingeniør
mobil: 906 11 597
e-post: alf@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Regulering

  • Tegning

  • Byggesak

Sniffer

HR og miljøansvarlig for NBS AS
mobil: Sniffer tilbyr personlig rådgivning

            ved turer over 10 km.
Ansvarlig for:

  • Økt nærvær på jobben

  • Avfallshåndtering

  • Trivsel

  • Konflikthåndtering

 

 

Norsk Byggservice avdeling sør:
Hunsøya
4700 Vennesla

 

Per Anders Froland

Avdelingsleder

Mobil: 932 22 072

E-post: per.anders@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Daglig ledelse

  • Tegning

  • Rådgiving

 

Linda Renèe Smith

Byggesaksbehandler
Mobil: 483 11 377
E-post: linda.renee@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Byggesak

  • Oppfølging ansvarlig søker

Håkon Haus Hansen

Bygningsingeniør
Mobil: 988 48 953
E-post: haakon@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Prosjektering

  • Kalkulasjon

  • Tegning

Frode Strandberg

Permisjon til sommer 2020

Tømrer
Mobil: 456 65 924
E-post: frode@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Kalkulasjon

  • Byggesøknad

Fredrik Bakkevold

Byggmester/Ingeniør
Mobil: 476 21 966
E-post: fredrik@norsk-byggservice.no

Ansvarlig for:

  • Byggesøknad

Ansvarsrett

Norsk Byggservice AS innehar sentralgodkjenning klasse 2.

 

Alle prosjekter tegnes, prosjekteres, byggesøkes m.m., for alle som har behov for denne type teknisk tjeneste.

© 1998 Norsk Byggservice AS

  • Facebook Social Icon